Trio Pizzeria Łukasz Kopczyński

Nowy sącz

Opinie o Trio Pizzeria Łukasz Kopczyński

Jakub

Staczają sie coraz niżej, dziś zamówiłem pizze i kolejny raz sie przejechałem na nich. Totalne dno, ciasto syf,dodatków zero. Jak sie ta firma rozkręcała było smacznie, teraz widać że w(usunięte przez administratora) mają stałych klientów. Z daleka od trio, a te pozytywne komentarze to sobie sami piszą

stały klient

[usunięte przez moderatora] nie polecam wogóle lepiej zjesc chleb ze smalcem a ten syf omijajcie z daleka!!!!

ola

Kto im takie opinie pisze?DOBRE!!![usunięte przez moderatora] Chyba nie wiedzą tam po ile godzin może pracownik pracować.A jakie warunki MASAKRA JAKAŚ!!!

salomon

Najgorsza praca jaką można sobie wyobrazić jest w tej wylęgarni.

Zostaw opinię o Trio Pizzeria Łukasz Kopczyński - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trio Pizzeria Łukasz Kopczyński