Grande Pizzeria Krzysztof Woliński

Płock

Opinie o Grande Pizzeria Krzysztof Woliński

xxx

Co za chłam, gorąco NIE POLECAM tego miejsca zarówno klientom jak i pracownikom. Chcesz robić za darmo to proszę bardzo, klimat jest strasznie napięty, ciągłe hałasy i kłótnie "szefów", aż nie chce się tam jeść.

Nie polecam pracy w tej firmie- stała się niewypłacalna......Wręcz bardzo niewypłacalna.

pracujący

jeśli chodzi o zarobek - to jak wszędzie, wielkich kokosów nie ma, ale miejsce pracy przyjemne, szefostwo uczciwe i miłe a to dodatkowo sprawia że chce sie tam pracować. Wiadomą sprawą jest, że w pracy trzeba pracować i prawidłowo wywiązywać sie z powierzonych obowiązków pracowniczych bo to od pracownika i jego zaangażowania w pracę zalezy funkcjonowanie firmy a tym samym stabilizacja zatrudnienia. Pracuję tam i szczerze mówiąc cieszę się że to własnie w tej firmie pracuję bo ten Pracodawca szanuje mnie, a ja szanuję Jego i każdemu pracownikowi życzę takiego Szefa jak własnie ten Człowiek.

Zostaw opinię o Grande Pizzeria Krzysztof Woliński - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grande Pizzeria Krzysztof Woliński