PIZZA EXPRESS (oddział wschód)

Poznań

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o PIZZA EXPRESS (oddział wschód)

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIZZA EXPRESS (oddział wschód)

arni

Syf, bród i ubóstwo....

była kelnerka

Praca po 10-11 godzin dziennie, często bez przerwy żeby chociaż cokolwiek zjeść. Poza byciem kelnerką odbiera się również telefony, zmywa wszystkie naczynia, sprząta całą część lokalu dla gości łącznie z toaletami, oknami itd. bo sprzątaczka tam zatrudniona żadna nie jest. Za uwaga - oszałamiającą stawkę 5zł/h. A wymagania jakby płacili min 20zł/h

BYŁY PRACOWNIK

PRACA ZA 7 ZŁOTY NA GODZINĘ ALE 5 ZŁOTY TO GODZINÓWKA A 2 ZŁOTE TO PREMIA KTÓREJ NA PEWNO NIE UJRZYSZ BO PREMIA JEST PRZECIEŻ UZNANIOWA CZYLI NIE POWIESZ KLIENTOWI FORMUŁKI NIE BĘDZIESZ MIAŁ IDENTYFIKATORA LUB CZAPECZKI A SZEFOSTWO CIE JEJ POZBAWI SPRAWA NIE DO WYGRANIA BO NIBY BYŁEŚ U ICH TAJEMNICZYCH KLIENTÓW MÓJ PRZYKŁAD BYŁEM NIBY 2 RAZY KONTROLOWANY I ÓW NA KONTROLACH NIE POWIEDZIAŁEM FORMUŁKI I NIE MIAŁEM CZAPECZKI 2 NAGANY WARTE 150 ZŁ KAŻDA CZYLI............. PROSTA MATEMATYKA PRACUJĄC WŁASNYM SAMOCHODEM PRZY 100 GODZINACH PO 5ZŁ 500 ZŁ ZAROBKU PRZY 200 GODZINACH PO 5ZŁ 1000 ZŁ ZAROBKU PRZY 300 GODZINACH PO 5 ZŁ 1500 ZŁ ZAROBKU JEDYNE CO DOBRZE ZAPAMIĘTAM TO LUDZIE Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJESZ FAJNA ZA ZAŁOGA KUCHARZE KIEROWCY ITD... PS...JADĄC NA ROZMOWĘ DOWIADUJESZ SIĘ ŻE JEST TO TERAZ KORPORACJA PRZEZ DUŻE K A CAŁY STRUJ FIRMOWY DOSTAJESZ Z KUFRA SAMOCHODU CAŁY BRUDNY PO KIMŚ NORMALNIE DO WYPRANIA BO GDYBY MIELI DAWAĆ NOWE TO TAK JAK NA MOIM PRZYKŁADZIE PO MIESIĄCU DO WYRZUCENIA BO TYLKO MIESIĄC TAM WYTRZYMAŁEM DO PIERWSZEJ PREMII WIĘC KORPORACJA NA STROJE BY NIE ZAROBIŁA Z POWODU WIELKIEJ ROTACJIIII TAKIEJ NIE WIDZIAŁEM NAWET W MCDONALDS PAMIĘTAJ PIZZA NR JEDEN W MIEŚCIE POZDRAWIAM

anonim

Kolejny spam, jaki awans zawodowy . Ta firma jest jedną wielką porażką , świadczy o tym bardzo duża rotacja kierowców. W ciągu tygodnia potrafi zwolnić się 5 osób, to o czymś świadczy. Od właścicieli pewnie byśmy usłyszeli że tte 5 osób nie potrafi rozwozić pizzy (bo przecież to jest nieziemsko trudna praca i wymagająca niesamowitych umiejętności) W tej firmie kary finansowe są na porządku dziennym i to praktycznie za wszystko. Nie polecam.

Zostaw opinię o PIZZA EXPRESS (oddział wschód) - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIZZA EXPRESS (oddział wschód)