Privland

Zamość

Opinie o Privland

Marek

Jako pracodawce radzę omijać przerobili mnie na 400 zł ... Zamiast umów o pracę dają śmieci...

kik

Jako klient sam jestem zadowolony @putin, ale i tak nie ma teraz żadnej szansy, żeby znaleźć u nich zatrudnienie. Widocznie nie chcą prowadzić żadnej rekrutacji, bo opowiadają im warunki zatrudnienia jak i bieżąca atmosfera.

pan

Jak byscie widzieli na jakim profesjonalnym sprzęcie robią te okna to nie dziwcie się ze g.. robią Poza tym pracy nie polecam mniejsza z tym czy SA czy nie uczciwi ważne jest to ze maja wszystkich za nic Tadzio synalek Bartus maja się za nie wiadomo co zwykła wiocha

Sylwia

Widzę że nie tylko partaczą robotę i problemem dla tej profesjonalnej firmy jest wstawienie zwykłych drzwi (usunięte przez administratora) . To małe miasto, wieści szybko się rozejdą!!!!

***

(usunięte przez administratora) idźdo privlandu. > (usunięte przez administratora) produkcji otrzymuja połowe tego co zarobili, Przedstawiciele 30% tego co powinni dostać.

Zostaw opinię o Privland - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Privland