Roland Andrzej Rogowski

Opinie o Roland Andrzej Rogowski

Candy

Potwierdzam... [usunięte przez moderatora] Szkoda czasu i nerwów na takiego [usunięte przez moderatora] .

gudik

Jak dla mnie to zwykły [usunięte przez moderatora] . w godzinę odpisał na podanie o pracę, wysyłając zwrotnie "kwestionariusz" z hostujmy.pl. aby go pobrać trzeba wypełnić ankietę spamową, podając swój nr telefonu. zamiast milionów ofert pracy, na wasz nr przyjdzie miliony relkam. i format dysku bo żaden antywirus nie upora się z tym zalewem wirusów.

Zostaw opinię o Roland Andrzej Rogowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roland Andrzej Rogowski