real Opole Sosnkowskiego

Opole

Opinie o real Opole Sosnkowskiego

oszukany

witam wczoraj byl kupiony swiezy dorsz w kwocie 41zl i w domu okazalo sie ze smierdzi okrutnie wstyd zeby sprzedawac taki badziew.

Pracowałem tam 5lat to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko wymagania mają. Jakies śmieszne nagany dają zastraszają jak ma być wizyta to jest ładnie i pięknie a po wizycie syf brud magazyny pełne od towaru ogólnie tam jest patologia to nie jest normalna firma [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o real Opole Sosnkowskiego - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie real Opole Sosnkowskiego