Romuald Greiss Budowa Organów i Klawesynów Cembalo-Und Orgelbau

Bolestraszyce

Opinie o Romuald Greiss Budowa Organów i Klawesynów Cembalo-Und Orgelbau

Romuald Greiss i Elżbieta Przęczkowska

Ten, kto tą opinię napisał czyli "zdegustowany" to człowiek bez odwagi i honoru bo boi się przyznać do swego nazwiska choć to nazwisko jast mi znane, a pisze rzeczy nieprawdziwe, które dotyczą właśnie jego osoby, czyli "zdegustowanego", gdyż sam notorycznie nie płaci wszystkim wykonawcom, nie podpisuje umów, a żąda wykonywania prac za przysłowiowe grosze. Praca z mojej strony została wykonana w 2011r zgodnie z kosztorysem i programem konserwatorskim i odebrana przez urząd konserwatorski lecz nie zapłacona do dziś (ok. 50% wartości dużej kwoty) pomimo otrzymania przez niego tj. "Zdegustowanego" pieniędzy publicznych na ten cel, które do dziś nie zostały wypłacone zgodnie z wystawioną przeze mnie fakturą rozliczoną w urzędzie skarbowym (zapłacony podatek).Nadmieniam, że na użytek tego "zdegustowanego" wykonałem dodatkowo szereg innych poważnych prac, za które również nie otrzymałem zapłaty. (np m.in wykonanie remontu prywatnego fortepianu z włożeniem w jego naprawę własnych drogich materiałów). Nadmieniam, że tego "zdegustowanego" stać na organizację wielkich "bali" na 200 osób i kilkakrotne wyjazdy zagraniczne w każdym roku, ale pieniędzy na zapłatę dla wykonawców jak wyżej nie ma!!!, pomimo korzystania na te cele z dużych dotacji państwowych. Informuję publicznie także o tym, że podam do informacji publicznej nazwisko i status "zdegustowanego" w momencie wejścia na wokandę sprawy o zapłatę za wykonane przeze mnie usługi dla tego "zdegustowanego", a do sprawy o zapłatę dołączą z pewnością inni wierzyciele. mgr sztuki Romuald Greiss mój pełnomocnik: mgr prawa adm. Elżbieta Przęczkowska Żądam wyjaśnienia i podania podstawy prawnej notorycznego i samowolnego usuwania z moich i Elżbiety Przęczkowskiej wpisów naszych podpisów!!! Romuald Greiss

Romuald Greiss Elżbieta Przęczkowska

Kio i jakim prawem z mojej opinii usunął podpis mojego pełnomocnika tj prawnika (usunięte przez administratora) Proszę o natychmiastową odpowiedź z podaniem podstawy prawnej takiego działania administratora portalu. Proszę o podanie kontaktu i nazwiska administratora działającego ewidentnie poza prawem w tym przypadku. (usunięte przez administratora)

Zdegustowany

Człowiek niesłowny, niesystematyczny lekceważący sobie wszystkich. Jedyne co potrafi to pięknie mówić czym na początku zyskuje sympatię. Miesiącami zwodzi pracownika obietnicą podpisania umowy o pracę, gdy ten zwalnia się zrzuca na Niego winę za niewywiązanie się z robót. Prawda jest taka, że pan Romuald Greiss jest człowiekiem wielce zdezorganizowanym, nie potrafiącym kierować firmą i ludźmi. Stanowczo odradzam jakąkolwiek współpracę.

Zostaw opinię o Romuald Greiss Budowa Organów i Klawesynów Cembalo-Und Orgelbau - Bolestraszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Romuald Greiss Budowa Organów i Klawesynów Cembalo-Und Orgelbau