Pianosund Andrzej Pochodyła

Świdnik

Opinie o Pianosund Andrzej Pochodyła

Arnold Gniwek

Andrzej Pochodyła to solidny i uczciwy stroiciel, dobry specjalista w zakrecie regulacji mechanizmu i drobnych napraw. Zawsze u mnie stroi, nigdy się nie zawiodłem. Polecam!

Pianista

Pan Andrzej Pochodyła to bardzo dobry specjalista w zakresie regulacji i napraw mechaniki, jak i strojenia. Solidność wykonania, rzeczowość informacji, cena adekwatna do wykonanej pracy - to atuty, które wyróżniają pana Andrzeja spośród lubelskiej konkurencji - jest to dość mały i zamknięty światek stroicieli umiejętnie wykorzytujących niewiedzę klientów. Pan Andrzej natomiast, człowiek ambitny i otwarty, nieuczestniczący w tym monopolu, zasługuje moim zdaniem na większe zaufanie klientów, serdecznie polecam tego fachowca!

offberg77

Lepiej pianina stroi głuchy niż ten specjalista. Ładnie też sobie liczy za swoje usługi, a jakość bardzo słaba. NIE POLECAM!!!

piotrlublin1995

GRAŁ NA MOIM WESELU.BYŁO SUPER ,SZKODA ŻE NIE MAM JEGO NAGRAŃ

Zostaw opinię o Pianosund Andrzej Pochodyła - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pianosund Andrzej Pochodyła