Opinie o Vento Zespół Muzyczny w Łaziska Górne

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vento Zespół Muzyczny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vento Zespół Muzyczny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vento Zespół Muzyczny w Łaziska Górne

Ewelina Nowy wpis

Bardzo dużo pozytywnych opinii posypało się na forum w 2018 roku, jednak od tej pory nastała dziwna cisza. Widząc prowadzony profil na facebooku zespołu wciąż funkcjonują, czemu więc wstrzymaliście się z ich chwaleniem? Coś się pogorszyło czy zmniejszyli liczbę występów ze względu na pandemię? Wie ktoś coś o tym?

Aleksandra Nowy wpis
@Ewelina

Dziwisz się ? Przed wielcy byli z swym sprzętem hahha jak one :P

Aneta Nowy wpis

A raczej nie zatrudniają nikogo do zespołu?

Kamila Nowy wpis

Rewelacyjna oprawa muzyczna, super zabawy - z klasą. Polecam z całego serca! Moje sugestie dla Vento Zespół Muzyczny: Oby tak dalej! :-D

Grazdz

POLECAM Z CAŁYM SERCEM!!! SUPER GRALI. PIOSENKI I ICH STYL BYŁ BARDZO DOBRANY DO GOŚCI W DNIU 13.10.2018 W TYCHACH. BARDZO MILI I PIĘKNY GŁOS PANI KTÓRA ŚPIEWAŁA. POLECAM

Firma Vento Zespół Muzyczny poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy AUTOMATYK - ELEKTROWNIA ŁAZISKA
Łaziska Górne
PKP CARGO SERVICE sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Łaziska Górne
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy OPERATORKA MASZYNY PAKUJĄCEJ
Job4You PL Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
adam

super zespół, rozgrzał parkiet do czerwoności, wszyscy, bez wyjątku bawili się do białego rana.

sonia

wesele z nimi w roli głównej to trafna decyzja. Mają bardzo bogaty repertuar, zarówno starszych, jak i najnowszych piosenek. Potrafią świetnie wpasować się w upodobania wszystkich na sali, tak by nikt, a nikt nie podpierał ścian Nogi aż same rwą się do tańca!

janek

Są świetni. Słuchałem ich wykonań na (usunięte przez administratora) i myślę, że świetnie Sobie grając na żywo na weselu. Polecam.

Dzięki nim moje wesele było niesamowitym przeżyciem. Cieszę się, że uświetnili jeden z najwspanialszych dni mojego życia. Dzięki ich zróżnicowanemu repertuarowi wszyscy goście bawili się do białego rana. Z czystym sercem polecam ten zespół każdej parze narzeczonych.

Martyna

Bardzo fajny zespół, profesjonalnie wykonują swoją robotę, polecam serdecznie wszystkim!

Katarzynka
@Martyna

Ja również polecam serdecznie, kiedy się posłucha tych piosenek od razu dzień staje się lepszy:-)

Barbara

Dziękujemy za opinie na temat działalności świadczonej przez Vento, a są na forum osoby, które tam pracują? Zależy nam na waszych komentarzach. Czy to pracodawca, którego możecie z czystym sumieniem polecić?

Ewel

Bardzo dobry zespół. Dźwięk selektywny,. Brzmieli dobrze, nie jak 90% tego typu zespołów kiedy słychać jedno wielkie "buczenie". Polecam.

Barbara

Znajdą się na forum osoby pracujące w Vento Zespół Muzyczny? Jakie jest wasze zdanie o tym pracodawcy? Czy gwarantuje dobre zarobki, umowę na stałe? Każda informacja może się przydać.

Wszyscy byli w szoku że zespół może tak świetnie grać i śpiewać. Na naszym weselu nie było nikogo kto by Ich nie chwalił. Tym samym jesteśmy bardzo wdzięczni za uświetnienie naszego Dnia ;-)

Aga

Wesele z ich udziałem to była trafiona decyzja, bo świetnie wywiązali się ze swoich zadań, a nam i gościom dali wiele radości i satysfakcji. Pozdrówka!

Zostaw merytoryczną opinię o Vento Zespół Muzyczny - Łaziska Górne

Vento Zespół Muzyczny