Ulysses Zespół Muzyczny

Chrzanów

Opinie o Ulysses Zespół Muzyczny

GuitarFan

Widziałem już sporo zespołów weselnych, ten jest najlepszy z nich.Panowie uprzejmi, uśmiechnięci bardzo dobrze prowadzą wesele oraz profesjonalnie wykonują swoje utwory.Cierpliwie znoszą pijanych weselników;)

KAZIK

moja opinia o tym zespole muzycznym jest zadna nie maja zadnych pelnych nagran na ytube chociaz na zdjeciach wygladaja super nie umiem ich ocenic ale zwazajac na ich wyksztalcenie a sa po studiach muzycznych nie bedzie to byle jaki zespol moze nie chca sie pokazywac w internecie gdyz dobry zespol zawsze bedzie sie sprzedawal bez reklamy na koncertach , imprezach , weselach itp. najlepsza ocena jest ich zobaczyc na zywo to jest moja opinia uwazam ze napewno jest to zespol z klasa

Zostaw opinię o Ulysses Zespół Muzyczny - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ulysses Zespół Muzyczny