Białe Wilki Zespół Muzyczny Sylwester Babina

Wasilków

Opinie o Białe Wilki Zespół Muzyczny Sylwester Babina

Nikassss63846

Najlepszy zespół, a pan Sylwek najlepszy :)

paulcia640

Najlepszy zespół pod słońcem :-D. Wszystko tak jak oczekiwalismy, a nawet lepiej. Polecam jak najszczerzej! Elvis Show-goscie zachwyceni :-D

asia

Nie polecamy tego zespołu... Po spotkaniu z P. Sylwestrem wszystko zapowiadało się wspaniale.. niestety na samym weselu było zupełnie odwrotnie... oczepiny to był dokładnie jeden konkurs(ustalane były 3) a na dodatek zespół był kompletnie zaskoczony(mimo wcześniejszych ustaleń) że ma grać na dworze, przy ognisku... skończyło się na tym, że po uprzednim zszarpaniu naszych nerwów zagrali jedną piosenkę a potem musiała być włączona muzyka z "lokalowego" zaplecza... NIE POLECAMY, Sylwester umie dużo mówić, jednak gdy przychodzi do prowadzenia wesela to zapał gdzieś nagle pryska

adax
@asia 04.11.2014 20:54

Jakaś konkurencja?

Zostaw opinię o Białe Wilki Zespół Muzyczny Sylwester Babina - Wasilków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Białe Wilki Zespół Muzyczny Sylwester Babina