Pałac Herbsta Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi

Łódź

Opinie o Pałac Herbsta Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi

Ula

Pałac wart jest obejrzenia. Oburzajace jest to że całkiem nie dawno był remont pałacu i nikt nie pomyślał o udogodnieniach dla niepełnosprawnych. Już na samym wejściu napotykam schodek nie do pokonania samodzielnie.Nie mam ochoty rozpisywać się na ten temat .Pragnę tylko zaakceptować że ten problem należy rozwiązać...ludzie na wózkach też pragną zachwycać się cudami historii.

kafka

Ej tam wyżej co się dziwisz muzeum nie ma wyjścia i musi się jakoś utrzymać powiedz mi ile osób w dzisiejszych czasach chodzi do muzeum? Bardzo mało, innym rozwiązaniem by było powiązanie szkół Preply z muzeum i na bank http://preply.com/pl/lodz/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-polskiego pracy dla nauczycieli języka polskiego w Łodzi

miriam

Dzisiaj dziedzictwo narodowej kultury i historii zamieniło się w tanią jatkę , gdzie odbywa się spotkanie integracyjne banku Paribas . Krawaciarze i panienki z banku piją i palą na terenie muzeum , gdzie obowiązuje całkowity zakaz palenia i ponoć się integrują . Czy w Łodzi nie ma innych miejsc gdzie można urządzać takie spędy ? Czy dyrekcja muzeum ma na to zgodę ? Ludzie ocknijcie się . To jest muzeum a nie tania knajpka . Jak nie zdjęcia robią sobie nowożeńcy , to prominenci niby dyskutują o sztuce a w rzeczywistości obżerają się na koszt podatników i jeszcze wychodzą z prezentami . Po co odnawiać muzeum ? Dla kogo ? Przyjdzie byle kto , zapłaci i muzeum jest całe do dyspozycji . Później chodzą napite parki i integrują się po krzakach w ogrodzie Herbsta . Godne pożałowania . Trzeba będzie nagłośnić sprawę w mediach .

Zostaw opinię o Pałac Herbsta Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pałac Herbsta Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi