MK Bowling Kręgielnia

Koszalin

Opinie o MK Bowling Kręgielnia

kiero

Teraz kilka słów o Szczecinie W zeszłym tygodniu wyprawiałem urodziny dziecku zostawiłem tam ponad 1000 zł. na koniec przyjęcia poszedłem do KFC kupiłem coś tam i pepsi gdy weszłem do kręgielni skoczył do mnie jakiś pajac z kozią brodą i niemalże wyrywając mi kubek z pepsi z ręki i gdyby nie to że w odległości 5 metrów od tej sytuacji było kilkoro dzieci gości mojego syna rozklepałbym facetowi nosa bo naruszył moją nietykalność. Przyjechała by Policja i nie wiem jak by to się skończyło ale facet nie miał prawa wyrywać mi napoju gdyż nie usiadłem do stolika w celu konsumpcji lecz przyszedłem po syna żonę i razem z moim nabytkiem mieliśmy jechać do domu. Słowem jednym chamstwo agresja i brak szacunku dla klienta który pozostawia bądź co bądź nie małe pieniądze. ODRADZAM

były pracownik

nie polecam jeśli chodzi o Radom. menedżerka Anna ma zerowy szacunek do pracowników. Zero szkoleń stanowiskowych o wymaga wiedzy której nie przekazała. Dla niej przyjąć i za 2 miesiace zwolnić to jak kichnąć. Zachowuje się tak od lat. Praca na umowe o dzieło. Dla studenta to może nie tak mało bo blisko 2000zł netto. Ale mobbing, chamstwo. Menedżerka tylko wymaga. Wymyśl coś na dzień chłopaka, na dzień dziecka itd. a jak dasz jej pomysł i to nie jeden to go oleje albo wyśmieje że jest nie do zrealizowania, że nie dasz rady, że nie potrzebnie tracisz czas na wymyślanie bo nie będziemy nic robić. Dosłownie jak w cyrku. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Olbrzymia rotacja pracowników. Szczególnie kier. zmiany. Anno - powinnaś tam pracować sama.

anka

Waris - a co nas to obchodzi!!!! Naucz czytać się ze zrozumieniem. Jak masz problem to zacznij pisać pamiętnik.

waris

Bardzo ODRADZAM to miejsce, "ochrona" w sposób wulgarny i z naruszeniem nietykalności cielesnej, delikatnie mówiąc wyprasza swoich gości. Koleżanka oparła głowę o ramię męża na co ochrona zwróciła uwagę że to nie jest cyt. "żulownia" i tu się nie śpi po czy zaczęła się 1,5 godzinna przepychanka z ochroniarzem. Na koniec porwana koszulka, interwencja policji. Wszystkim odradzam spędzenie czasu w tym miejscu, sprawa zakończy się w sądzie

Zostaw opinię o MK Bowling Kręgielnia - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK Bowling Kręgielnia