Club Retro

Poznań

Opinie o Club Retro

xxxx

czy warto tam pracowac? hmmm to zalezy....uklad jest prosty zgadzasz sie na minimum nir odprowadzaja podatkow i ubezpieczen a ty dostajesz hajs do reki...typowy czarnobyl byle student minimum dla fiskusa az sie prosi o dlugofalowa kontrole... plus wyzysk... wszystko na ryj...

retro na pracodawcę stulecia :)))))

Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie mi dane pracować dla takich pracodawców jak w Clubie Retro!!!!!!niesamowita atmosfera oraz dbałość o pracownika!!w trakcie studiów czułam się tam jak w rodzinnym domu!!nigdy nie zapomnę tego doświadczenia, serdecznie pozdrawiam Szefostwo oraz ekipę, z którą dane mi było pracować. Gorąco polecam!!!!!i uwierzcie- takich pracodawców jak ten, można na palcach jednej ręki policzyć- i to nie w Poznaniu, ale na całym świecie :))))

ania

Również polecam to miejsce!!świetna, rodzinna atmosfera, przyjazne szefostwo i przejrzyste reguły!!polecam gorąco!!!!

Zostaw opinię o Club Retro - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Club Retro