Opinie o Bonjour Polska Sp. z o.o. Kawiarnia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Bonjour Polska Sp. z o.o. Kawiarnia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bonjour Polska Sp. z o.o. Kawiarnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bonjour Polska Sp. z o.o. Kawiarnia w Warszawa

Wojtek Nowy wpis

Zastanawiam się nad podjęciem tam pracy, czy ekipa jest zgrana ?

Magda Nowy wpis

Pracowalam w kawiarni BONJOUR w 2014 myslalam tak jak moje kolezanki , ze jest zle , ze wymagajaca pani menager ale po zlym doswiadczeniu w innych firmach wycofuje swoje zle slowa . Szefowa byla wymagajaca ale przynajmniej mialam przerwe , wynagrodzenie na czas !!! Chcialabym wrocic lecz nie mam odwagi poniewaz pani B. zawsze powtarzala , ze dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi i nie przyjmowala dziewczyn ktore odchodzily. Jesli ktos sie tam dostanie to warto duzo pracy ale szanuja pracownika!

magda Nowy wpis

pracowałam w kawiarni ponad trzy lata, z sentymentem opuszczałam ekipę, ponieważ wszyscy byli dla siebie życzliwi, zarówno koleżanki, szefostwo jak i stali klienci. Wypłata zawsze na czas, elastyczny grafik, możliwość dopasowania sobie go do swoich prywatnych spraw. Nie narzeka się na brak zajęć, ale dzięki temu szybciej leci czas. Smaczne jedzenie. Jak najbardziej polecam

KASIA

PRACOWAŁAM DWA MIESIĄCE ALE ODESZŁAM BO POKRZYŻOWAŁY SIĘ MOJE PLANY OSOBISTE JEŚLI MOJA SYTUACJA SIĘ WYJAŚNI WRÓCĘ TAM ! TO ,ŻE SZEFOWA WYMAGAJĄCA POTWIERDZAM ALE ZA TO KOBIETA SZANUJĄCA PRACOWNIKÓW, MOŻNA Z NIĄ POROZMAWIAĆ O WSZYSTKIM I WYCHODZI Z POMOCĄ I ROZWIĄZUJE KAŻDY PROBLEM . PISZECIE ,ŻE OBSERWACJA PRZEZ KAMERY !WSZĘDZIE SĄ TERAZ KAMERY TO WYGODA DLA PRACODAWCY , MI I MOIM KOLEŻANKOM NIE PRZESZKADZAŁY BO WSZĘDZIE TRZEBA PRACOWAĆ . 8 ZŁ STAWKA PRAWIE JAK WSZĘDZIE W GASTRONOMI ALE SĄ JESZCZE NAPIWKI ( co prawda średniej wielkości zależy od klientów) , WYPŁATA NA CZAS NAWET PRZED UZGODNIONYM TERMINEM, UBEZPIECZENIE JEST A NIE NA LEWO JAK W WIĘKSZOŚCI LOKALI. UWAŻAM ,ŻE NIE MA CO NARZEKAĆ JA POLECAM - DUŻO SIĘ NAUCZYŁAM I WRÓCĘ TAM!

Czy po rozmowie w Bonjour Polska Sp. z o.o. Kawiarnia rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
beata

na kazdej zmianie tylko 2 osoby-jedna non stop kreci ciasta a druga obsługuje klienta.

rudzikk Nowy wpis
@beata

Przecież ciast nie pieką baristki. To akurat ściema straszna :/

ter.

Mogę potwierdzić wszystkie poprzednie wpisy. Równiez odradzam prace w tej kawiarni, masa obowiazków, od pieczenia ciast, deserów, robienia tostów, śniadań , parzenia kaw, soków, aż po sprzatanie a nawet robienie zakupów do kawiarni. Lista jak widac była długa A wszystko to za 8 zł na godzinę, przez 14 godzin na nogach non stop.. No i dodatkowo kamery i bardzo ciezka do współpracy kierowniczka.. Jedyne co było pozytywnego to atmosfera miedzy dziewczynami. Także zdecydowanie nie polecam.

marle

ODRADZAM PRACĘ w tej kawiarni. Pracowałam tam miesiąc i tak się dziwię że tyle wytrzymałam. Obowiązki, zakupy, dostawy,zamówienia,pieczenie ciast na rekord, porządki, obsługa klienta, mycie naczyń na rekord z powodu niewielkiej ilości szkła i filiżanek. Ciągła obserwacja przez kamery, kontrolowanie wyjść nawet do toalety jak i kontrolowanie posiłków pracowników.Bardzo duży stres!!! Wynagrodzenie to 8 zł.za h na pracę po 14 godz. dziennie.MASAKRA!!! Ta praca była dla mnie najgorszym moim doświadczeniem.

goch

pracowałam 3 miesiące i szczerze odradzam. praca po 14 h dziennie , pieczenie ciast, robienie zakupów ,sprzatanie i obsługa klienta czyli pracownik za 8 zl za 1h zajmuje się tam wszystkim od a do z. szefowa caly czas patrzy w kamery i wydzwania co pol godziny. za wszystko trzeba zwracac pieniadze-typu zbita szklanka, czy zepsuty mikser-totalna porażka. umowa zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bonjour Polska Sp. z o.o. Kawiarnia - Warszawa

Bonjour Polska Sp. z o.o. Kawiarnia