Triceps.Pl Centrum Kulturystyki i Fitnesu

Kraków

Opinie o Triceps.Pl Centrum Kulturystyki i Fitnesu

były pracownik

Zgadzam się z opinią. Brak szacunku do pracownika.

Gość

DRAMAT !!!! Odradzam wszystkim, którzy chcieliby podjąć pracę jako sprzedawca w sklepie z odżywkami we Wrocławiu. Oszukują i naciągają pracowników. Okradają wręcz !!! Umowy śmieciowe, których nigdy nie zobaczysz. Podpisujesz umowę, zabierają dwa egzemplarze mówiąc, że otrzymasz jeden za kilka dni. Pracujesz, ale nigdy jej nie otrzymasz i nie masz gwarancji, że otrzymasz wynagrodzenie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie ;-). Śmiech na sali i nie otrzymujesz na czas, prosisz się. Jeśli prosisz zbyt mocno (przypomnę, że wynagrodzenie za pracę należy Ci się jak psu, miska wody)to masz wielką szansę zostać zwolniony ?! Umowa słowna o warunkach ich nie obowiązuje. Mają to w d.... Wynagrodzenie ustalone obcinają, mówiąc o stratach i brakach. Ostrzegam Was jeśli nie chcecie tracić swojego cennego czasu i chcecie zarabiać, a nie dokładać to szukajcie innej firmy. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Triceps.Pl Centrum Kulturystyki i Fitnesu - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Triceps.Pl Centrum Kulturystyki i Fitnesu