Masterfitness Joanna Gronikowska

Poznań

Opinie o Masterfitness Joanna Gronikowska

kama

Fantastyczne zajecia, fantastyczna prowadzaca. Chodzilam na wiele roznych tego typu zajec, ale u Pani Joanny sa najlepsze. Dwa tyg po tragedii jaka ja spotkala, wrocila do pracy i prowadzila zajecia z usmiechem na twarzy. Ogromny szacunek Pani Joasiu. Polecam Wszystkim.

zadowolony

Masterfitness Joanna Gronikowska to profesjonalna obsługa pod względem treningu personalnego, dietetyki i szkoleń fitnessowych. Nie znam bardziej profesjonalnej osoby pod tym względem. Potężna wiedza udokumentowana doświadczeniem. Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalistów.

Zostaw opinię o Masterfitness Joanna Gronikowska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Masterfitness Joanna Gronikowska