Air Fitness Klub Fitness

Bydgoszcz

Opinie o Air Fitness Klub Fitness

nati

Klub schodzi na psy.Było fajnie kilka lat temu (2008-2010). Kadra, atmosfera, formy zajęć. Teraz jest to teatr jednego aktora. Nie polecam.

SZIMONA

Popieram. Klub miał swoje pięć minut około 3 lata temu.Była super kadra (usunięte przez administratora) ,a teraz już oprócz p.(usunięte przez administratora) z Kiklos nie ma już nikogo. Z dnia na dzień jest gorzej. Kuszą promocjami, bo nic innego im nie zostaje. Skorzystałam ostatnio z ich promocji (po dłuższej przerwie), z myślą - że nadal trzymają standard, o którym tak zapewniają klientów. Niestety.Wracam do innego klubu.

xxxx

Cd - 2012-05-15 20:26:36 Od 7 lat chodzę na fitness ale takiej beznadziei jak w Air Fitness to nigdzie nie widziałam. Dużo można by mówić: nieprzygotowani prowadzący, brak jakiejkolwiek struktury ćwiczeń, fatalna muzyka w postaci starych remiksów, nuda. Ćwiczący gubią się i źle ćwiczą a instruktor nie reaguje. To nie powinno nazywać się zajęciami grupowymi, bo prowadzący nie panuje nad grupą, każdy ćwiczy jak popadnie, w swoim rytmie, bez ładu i składu. Jeśli znasz kogoś kto mówi że chodzi na fitness a nie widać żadnych efektów, to musi chodzić do Air Fitness...Witam niestety ale popieram przedmowę na temat tego klubu ja byłem już chyba we wszystkich klubach w Bydgoszczy i niestety ale tendencja klubu jest zniżkowa zaczynając od porządku kończąc na menadżerze skończywszy. Uważam że (usunięte przez administratora) ma największą winę w tym całym bałaganie facet nie zna się na niczym i jest do tego (usunięte przez administratora) z tego co zasłyszałem to zniechęcił do siebie już całą ekipę tam pracując

Cd

Zostaw opinię o Air Fitness Klub Fitness - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Air Fitness Klub Fitness