Unibud Sp. z o.o. Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

Wielki Klincz

Opinie o Unibud Sp. z o.o. Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe

Marysia

Myślę że ludzi którzy tam pracują zaczynają myśleć i dbać o swoje dobro. Pracodawca zmusza do zakładania działalności gospodarczej bo inaczej za bramę tam na twoje miejsce 100 innych odob jest hahaha ha dobre sobie tło gdzie oni. ? Kontrole które są w zakładzie np.Inspekcja Pracy lub inne w sprawie Ludzi z Ukrainy też niczego nie znajdą bo d ten dzień wszyscy mają wolne lub przychodzą na nocną zmianę.

Jakie trzeba spełniać wymagania aby zostać pracownikiem w firmie Unibud Sp. z o.o. Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Unibud Sp. z o.o. Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe - Wielki Klincz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unibud Sp. z o.o. Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe