Prosound Usługi Nagłośnieniowe Jarosław Kaszyński

Kraków

Opinie o Prosound Usługi Nagłośnieniowe Jarosław Kaszyński

akustyk

Firma to dno! Szef to [usunięte przez moderatora]! Praca u niego to katorga! Zarobki to marnota!

lolo
@akustyk 19.04.2012 16:49

Zgadzam się z przedmówcą bezsensowny wyścig szczurów przy tym marne zarobki. ( 100 zł za koncert). Atmosfera nieprzyjemna pracownicy prześcigają się kto więcej nie spał.

Zostaw opinię o Prosound Usługi Nagłośnieniowe Jarosław Kaszyński - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prosound Usługi Nagłośnieniowe Jarosław Kaszyński