tbs-wrocław

Wrocław

Opinie o tbs-wrocław

bercik

Pracowników owszem ma swoich dwóch kumpli którzy byli z nim w Norwegii.Przyjmij sie na brukarza będziesz kładł kostkę sam,sam sobie ją wybierał,sam produkował i dowoził beton,sam sypał kamień itd itp.Przyjmuje brukarzy,a potrzebuje parobków.Jego kolesie którzy u niego w dużym nawiasie pracują faktycznie łażą cały dzień po budowie z kąta w kąt.Ty zrywaj plery i tyraj.

chłopaki robią robote ale z reguły to fuszera!pracownicy pochodzą z alegro!kierownicy to tłuki po za jednym który juz nie pracuje(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o tbs-wrocław - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tbs-wrocław