Wspólny Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa Ośrodek Kultury Saniga

Szczecin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Wspólny Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa Ośrodek Kultury Saniga

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wspólny Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa Ośrodek Kultury Saniga

smutny dom

No i wyszła cała prawda o spółdzielni Wspólny Dom czyt: smutny dom :-(. Faktycznie firma nie dostarcza żadnych szkoleń i to sam pracownik musi dbać o swój rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Brak jasno zdefiniowanych ścieżek kariery, ponieważ takie nie istnieją wzwyż. Ale tu mała niespodzianka - niemiła, każdy dziś robi jedno ale jutro może nagle według widzimisia prezesa stać się specem od zupełnie innej roboty, i nie ma znaczenia czy się na tym znasz czy nie, masz iść i robić i na błędach się uczyć samemu. Trzeba samemu pozyskiwać wiedzę i informacje, jak wykonywać swoje obowiązki. Smutny dom ale prawdziwy.

abacus

Praca w SM "Wspólny Dom" to tragedia. Zamierzchły PRL z tłustym Breżniewem na czele a raczej następcą Putina. Całkowity brak szacunku do pracownika ze strony zarządu, non stop wzywanie w byle sprawie na dywanik bo znowu kapryśny prezesik coś sobie wymyślił. Firma nie posiada żadnych procedur, za każdym razem improwizuje, szczególnie w kontaktach pisemnych z lokatorami. Ciężko się tam pracuje ponieważ panuje tam dyktatura zamiast zdrowego podejścia do pracowników, nie mówię nawet o demokracji. Nierówny rozkład obowiązków, jedni zasuwają na 200% a inni nawet nie na 25%. Praca 8h od 7-15 z czego od 7 do 8 herbatka, potem od 8 do 9 kawusia w innym dziale i plotki z koleżankami, od 9 do 10 to myślenie co by tu dzisiaj zrobić, od 10 do 12 w porywach do 13 praca, od 13 do 14 mycie naczyń po drugim śniadanku i kolejna herbatka, od 14 do 15 to już meczenie się i wpatrywanie w zegar lub plotki w kolejnym dziale. I tak większość. Reszta zasuwa po 200% by ci pierwsi mieli wolne. Komuna !!! A pan prezesik naczelny ma wszystko w d***e. Żenada - omijajcie z daleka ta pracę.

serwus lemingi

Firma przeciętna, nic rewelacyjnego, nuda, nuda i jeszcze raz nuda. W tej spółdzielni czas zatrzymał się w latach dziewięćdziesiątych. Archaiczne jest tam wszystko od narzędzi pracy po pracowników, kierowników na zarządzie skończywszy. Zero podwyżek od dekad. Totalna hibernacja. Szczerze nie polecam.

Zostaw opinię o Wspólny Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa Ośrodek Kultury Saniga - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wspólny Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa Ośrodek Kultury Saniga