Odeon Spółdzielczy Dom Kultury

Czeladz

Opinie o Odeon Spółdzielczy Dom Kultury

Alf

Poprzednia kierowniczka lepiej kierowała Odeonem, który tętnił życiem. Wszystko robiła dla ludzi, a obecna kierowniczka liczy tylko pieniądze.

Norka2

Odeon pod nowym kierownictwem prezentuje straszny, coraz gorszy poziom artystyczny. Wcześniej odbywały się imprezy, które skupiały i środowiska artystyczne i szerokie grono odbiorców. Teraz mamy nie wiadomo co - czy to teatr rewiowy? dom kultury raczej nie, bo wszystko odpłatnie i chyba członkowie spółdzielni niedługo oprotestują odpis na działalność kulturalną, bo skoro za wszystko w Odeonie trzeba płacić, to po co mamy sie składać? Zachowania kierownika tez nie wzbudzają zaufania i raczej odstraszają od udziału w imprezach.

MySpace

A mógłby się ktoś wypowiedzieć kto pracuje lub pracował w Odeonie?

Rekrut

Wiem, że pracownicy bardzo mało zarabiają. Płaca nieadekwatna do pracy. Bardzo mała kadra pracownicza, która musi wszystko ogarnąć. Ogólnie podziwiam ludzi, którzy tam pracują, bo robią kawał dobrej roboty, ale są słabo wynagradzania i źle traktowani przez kierowniczkę.

Zostaw opinię o Odeon Spółdzielczy Dom Kultury - Czeladz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odeon Spółdzielczy Dom Kultury