Opinie o Park Wodny W Krakowie S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Park Wodny W Krakowie S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Park Wodny W Krakowie S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Park Wodny W Krakowie S.A. w Kraków

Krzysztof Nowy wpis

Park wodny krakow strasznie za (usunięte przez administratora) zimna woda w jacuzzi 32,33c więc zimno ogólnie woda 27-28c tłumy dzieci co jest wadą tego parku , dzieci szybko się załatwia w tak zimnej wodzie standardy parku są bardzo słabe małe jaccuzzi w porównaniu z parkiem wodnym w Tychach to niebo a ziemia tam są 2 razy większe jacuzzi z cieplutką wodą za te pieniądze z zimną wodą to jakaś kpina z tym parkiem wodnym w krakowie . Prosiłbym żeby właściciel sam się przyjechał do tych do parku wodnego i zobaczył jak wyglądają standardy parku wodnego

Kaja Nowy wpis

Odradzam pracy w tym miejscu. Niestety dałam sobą pomiatać przez prawie 10 lat. Praca za śmieszną stawkę, ciągle straszenie zwolnieniem z pracy jeśli nie przyjdziesz w kolejny weekend z rzędu. (usunięte przez administratora) wyzwiska ze strony szefostwa. Dobrze mają się tylko ci którzy liżą (usunięte przez administratora). Kupy i tampony pływające w wodzie (sytuacja notoryczna) wyławiają ratownicy przy wszystkich klientach, Rzygowiny pływają w wodzie, nikt basenu nie zamyka gdy zdarzy się taka sytuacja. Organizowane są pseudo szkolenia po pracy (po 22) czasami do 1 w nocy, oczywiście niepłatne ale obowiązkowe pod kara zwolnienia z pracy jeśli nie weźmiesz udziału. Niestety mają zazwyczaj na celu sprawdzenie przez ratowników nowych pomysłów szefa, niejednokrotkie kosztowało to wiele stolczen i siniaków. Ogólnie żenada, nigdy bym nie wróciła do tego '(usunięte przez administratora)' .

Ratol Nowy wpis
@Kaja

Nie wspominając o tym że czasami grafik na następny dzień pojawia się o 22 więc nigdy nie wiesz czy masz na rano do pracy czy mozesz zaszaleć na mieście. Wszystko w ostatniej chwili.

Aneta Nowy wpis

Czy park na czas pandemii został zamknięty ? Co z wynagrodzeniem?

slw2

Brak miejsca na parkingu - a samochody są mimo to wpuszczone i muszą się miotać aby znaleźć miejsce. Mi to zajęło prawie 10 minut. Straszne kolejki na wejściu około godzina czekania. Zalecam bilet online. Zbyt duża liczba osób w środku nie otrzymałem oddzielnej szafki. Musiałem się cisnąć z żoną w jednej. Niby nic ale niesmak pozostał. W męskiej łazience zapach nieprzyjemny, ale w miarę czysto. W damskiej tragedia. Woda ciepła, atrakcji dla dzieci sporo - ale jak ktoś chce popływać to nie tu. Ogólnie za tą cenę spodziewałem się czegoś lepszego.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Główny Księgowy w firmie Park Wodny W Krakowie S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork
Martusia

Czy ktoś mógłby napisać coś więcej na temat pracy w parku wodnym? Czy rzeczywiście jest tak jak piszecie? Po waszych opiniach zastanawiam się czy warto tam pracować....

Kuba

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!

Nietutaj

Coś koszmarnego!!! Własnym wrogom bym tej pracy nie polecił!!! Wyzysk,mobing to jest też częścią pracy. Jeden wielki (usunięte przez administratora). Są tacy co tam siedzą lata na zleceniu ale to już całkowicie trzeba mieć brak szacunku dla samego siebie. Brak jakiejkolwiek motywacji do pracy. Ps. Praca tam kończy się z wizytą u dermatologa

RATOWNIK

Wyzysk i mobbing ze strony przełożonych. Pod koniec miesiąca uzupełniasz swoją dyspozycję na następny miesiąc, zmiany dostajesz jak im pasuje. Ciągłe, nękające telefony żeby zmienić dyspozycję pracy. Warunki pracy fatalne (temperatura na hali basenowej nie do wytrzymania; jedna półgodzinna przerwa na 7 godzinną zmianę). Do tego dochodzi spóźniające się wynagrodzenie. STANOWCZO ODRADZAM!

ala

Bardzo kiepskie warunki pracy! Wyzysk i chamstwo ze strony szefostawa!

admin

Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Park Wodny w Krakowie S.A.. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Park Wodny W Krakowie S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Park Wodny W Krakowie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Park Wodny W Krakowie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Park Wodny W Krakowie S.A.
  • Dobrego Pasterza 126
    31-416 Kraków
  • NIP: 9451958299 KRS: 0000299207

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Park Wodny W Krakowie S.A.