Kebab - Grill Prestiż Rafał Szymański

Głogów

Opinie o Kebab - Grill Prestiż Rafał Szymański

erwin

Czesto szef chodzi [usunięte przez moderatora], raz byliśmy w lokalu i akurat schodził do lodówki, chyba po piwo.Wyobrazcie sobie, że na boso, we krwi, [usunięte przez moderatora]. Totalna masakra, wiecej tam nie zjem i nie polecam. Bakterie zarazki, [usunięte przez moderatora] itp. Duzo rzeczy nieswieze, przypalone.Żałuja składników!!! NIE POLECAM !!!

XXX

Uważajcie na tą lokalizację, jest wiele do zarzucenia, jedzenie często przypalone, sosy śmierdzące, stare, jedzenie jest niedobre, a kebaby wieprzowe stare kilkudniowe. ostatnio dostałem pizze, której składniki były przypalone i tak niedobre, że szok. MASAKRA, nie jedzcie cie tu, tu sanepid jakby wpadł to by zamknął lokal....MASAKRA!!!!!!!!!!!!!! zamawiam tu wile razy, za każdytm razem coś,. jak nie dowóz spóźnionym to pizza jest spalona mam nawet datę kiedy dostałem tę pizzę 15.02.12 27.02.12 Pozdrawiam i zalecam niejedzenie tutaj!!!!!!

Zostaw opinię o Kebab - Grill Prestiż Rafał Szymański - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kebab - Grill Prestiż Rafał Szymański