Czuper Aneta Firma Usługowa

Mielno

Opinie o Czuper Aneta Firma Usługowa

Ark

(usunięte przez administratora), chyba za krótko tam pracowałaś, a raczej się opierdzielałaś , żeby cokolwiek wiedzieć na ten temat :D Uważam , że firma jest bardzo dobrze zarządzana i wiem dokładnie jak odbywa się czyszczenie oraz DEZYNFEKCJA wszelkich urządzeń (zapewne wyleciałaś z pracy, sądząc po dacie, znam Ciebie i Twoją historie :D):) Polecam pracę u Państwa Czuper, a atmosfera pracy zależy od dogadania się i sumienności pracy. Zarobki jak na Mielno są OK. Jeśli ktoś nie wieży, niechaj się sam przekona :)

magda

Nie polecam osobom z doświadczeniem, które wiedzą jak powinna wyglądać praca, jak powinno dbać się o czysto i które zdają sobie sprawę że pleśń to nic normalnego tak samo jak płukanie maszyn zamiast mycia ich.

Zostaw opinię o Czuper Aneta Firma Usługowa - Mielno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Czuper Aneta Firma Usługowa