Cugier Krystyna Bar

Wrocław

Opinie o Cugier Krystyna Bar

Ten komentarz to jakieś nieporozumienie, pani [usunięte przez moderatora] est bardo miłą kobietą, która nikogo nie chce skrzywdzić. Najwidoczniej ktoś ma problemy z własną samooceną, że tak wyraża się na temat swojego dawnego pracodawcy :)

byly pracownik

to chyba nie o tej firmie piszesz ;/ [usunięte przez moderatora] to wiecznie niezadowolony [usunięte przez moderatora] który zajmuje sie tylko plotami i dokuczaniem wszystkim na okolo! Odradzam!!

Zostaw opinię o Cugier Krystyna Bar - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cugier Krystyna Bar