Roti Bistro

Poznań

Opinie o Roti Bistro

stary pracownik

nie dbaja o pracownikow... grafik robiony z dnia na dzien... weekendy zawsze w pracy.. stawka 8zl... w biedronce wiecej daja na reke...jestes odpowiedialny za sprzatanie wydawanie posilkow gotowanie kasowanie itd zmiany po 12h czasami jestes sam na zmianie bo nie ma ruchu... (12h SAM....) nie ma sie co dziwic ze ogloszenie przyjme do pracy jest caly czas aktualne.... ogolnie nie polecam

Zaba

To jedna wielka pomylka,nie dbaja o pracownikow,(usunięte przez administratora)Omijac szerokim lukiem

Zostaw opinię o Roti Bistro - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roti Bistro