Pod Kasztanami Bar Jarosław Krupnik

Namysłów

Opinie o Pod Kasztanami Bar Jarosław Krupnik

Leader

Jedzenie jest bardzo tanie, ceny są dobre a porcje duże lecz w smaku tragedia, jedzenie jest okropne nie da się tego przełknąć... Produkty najgorszej jakości oraz najtańsze jakie tylko można znaleźć na rynku, niech ktoś spróbuje ziemniaków lub surowek poprostu masakra karmią ludzi tam jak świenie... Zupy oraz dania mięsne to chyba z mięsa kota allbo szczurów...

milord

Cisna ulotki wszędzie... Smak-cena ok. Czas oczekiwania Miało być 10 minut było 40 ... to już lekka przesada. I w taki sposób odechciało się jeść i spoźniony na spotkanie. Takze płacic pozniej.

Zostaw opinię o Pod Kasztanami Bar Jarosław Krupnik - Namysłów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pod Kasztanami Bar Jarosław Krupnik