Iskender Kebab Yusuf Aydin

Goleniów

Opinie o Iskender Kebab Yusuf Aydin

nati

Nie polecam pracy w tym miejscu. pracodawca nie ma szacunku do pracowników. Nie przestrzega warunków pracy pracuje sie więcej godzin niż powinno za co nie wypłaca dodatkowych pieniedzy.nie liczą sie wogóle z potrzebami pracowników. atmosfera w pracy jest nie przyjemna ciągłe krzyki.

byku

Otrzymywac otrzymuja wynagrodzenie, ale od kiedy mozna nazwac kogos pracownikiem skoro nie ma sie umowy. Ale to prawda jest zadluzony wszędzie. Zusy urzedy skarbowe sanepidy nakladaj na niego karya on otwiera nowe lokale. Porazka. W nowogardzie na ul warszawskiej sa szczury. Zosrawiaja na noc kota ktory robi [usunięte przez moderatora] na stoly i warzywa. Porazka. Totalna masakra

kolo

patola !!!! nic dobrego nie mozna powiedziec

lol

LOL :) gość jest dłużnikiem. Nie płaci za wynajmowane lokale. A skoro nie robi tak podstawowej rzeczy, śmiem wątpić czy jego pracownicy otrzymują wynagrodzenia. Przestrzegam przed tym "przedsiębiorcą" !!!

Zostaw opinię o Iskender Kebab Yusuf Aydin - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iskender Kebab Yusuf Aydin