Hubeny Firma Handlowo-Usługowa Gaweł Hubeny

Opinie o Hubeny Firma Handlowo-Usługowa Gaweł Hubeny

Filtruj opinie po kryteriach:

Mono
 Opinia

Człowiek ok,ale mało konkretny co do zasady ,malo terminowy,niewypłacalny dla swoich pracowników tzn.opóźnienia .generalnie firma i ludzie w niej pracujący z ogromnym doświadczeniem i potencjałem,ale kierownictwo slabe w zarządzaniu firma i ludźmi co wizerunkowo gubi po całości..brak inwestycji w park maszyn itd.

Pomocna?
Tak1Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Hubeny Firma Handlowo-Usługowa Gaweł Hubeny - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hubeny Firma Handlowo-Usługowa Gaweł Hubeny

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.