Adam Bar Bistro Adam Bilski

Mosina

Opinie o Adam Bar Bistro Adam Bilski

maluda

na dobre jedzenie trzeba trafić gdyż 2 kucharzy też lubi sporo wypić zwłaszcza w niedziele kiedy jest największy ruch...zdarza sie na stojąco zasnąć przy piecu :(

maluda

(usunięte przez administratora) reszta o czymś świadczy, ze ten pracodawca co 2-3 tygodnie dodaje ogloszenie szukajac pracownika. Przede wszystkim rozmowa kwalifikacyjna to jedna wielka bajka mało co okazuje sie prawda... stawka sie nie zmienia niech nikt nie da sie nabrać na to ze cos wiecej bedzie po jakims czasie pracy. (usunięte przez administratora) wypata co prawda na czas z wyjątkami (usunięte przez administratora) wypłata bedzie jutro bo nie chce sie w takim stanie rozliczac z wami"

Zostaw opinię o Adam Bar Bistro Adam Bilski - Mosina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adam Bar Bistro Adam Bilski