Borkowska-Gibas Elżbieta Pracownia Artystyczna

Kraków

Opinie o Borkowska-Gibas Elżbieta Pracownia Artystyczna

eric

Bardzo jestem zadowolony ze wspolpracy z panią Gibsa i jej pracownią. Dzięki tej pani córka moja kończy studia artystyczne. Nie uwierzę nigdy w pomówienia na jej temat. Galerie w Krakowie prowadzila nie ona - zaledwie po przyjacielsku pomagała... A pan oszukany powinien najpierw poczekać na wyjaśnienia prokuratury!! I ja się nie wstydzę swojego nazwiska. Eric Scorre.

Umowa 2.12.2011

Ostrzeżenie przed oszustami. Przestrzegam przed działaniem Pani Elżbiety Borkowskiej-Gibas prowadzącej galerię w Krakowie pod nazwą Pracownia Artystyczna, Stara Oficyna Krakowska. 16.12.2011 roku przekazałem do sprzedaży komisowej dwa obrazy olejne - umowa nr 2.12.2011 Pani Borkowska-Gibas od kilku lat zwodzi mnie i nie chce oddać obrazów ani gotówki ze sprzedaży zgodnie z umową. Okazuje się że na pozór porządni ludzie stali się oszustami. Nie odpowiadają na telefony i maile mimo że już kilkukrotnie udało mi się dodzwonić i uzyskać obietnicę zwrotu obrazów ale później znów długa cisza i odrzucanie kontaktów, i tak od 5 lat Sprawę przekazałem do prokuratury. Oszukany właściciel obrazów i umowy komisowej 2.12.2011

Zostaw opinię o Borkowska-Gibas Elżbieta Pracownia Artystyczna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borkowska-Gibas Elżbieta Pracownia Artystyczna