Papierowy Motyl Przedsiębiorstwo Handlowe Agnieszka Polerowicz

Wioska

Opinie o Papierowy Motyl Przedsiębiorstwo Handlowe Agnieszka Polerowicz

chcesz mieć kicz zgłoś się

najlepsze były te zabawy kartonowe w Gawrze zdycham ze śmiechu to jest "artystka"

mojemu dzieciakowi pomalowała twarz za piątkę ha ,ha uśmiać się moż5678na

Masz rację mi wymalowała obraz na ścianie ból głowy zapłaciłam 600 aż się sobie dziwię .

To wiejska malarka i wiejska poetka ,każdy może odwzorować i malować . Kiedyś namalowała mi zamek to nie trzymało się to kupy ani dupy . Słyszałem że wystawia lewe faktury ładnie może ją puknąć po kieszeni skarbowy .

osoba nie prowadzi firmy a wykonuje usługi to karalne

Zostaw opinię o Papierowy Motyl Przedsiębiorstwo Handlowe Agnieszka Polerowicz - Wioska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Papierowy Motyl Przedsiębiorstwo Handlowe Agnieszka Polerowicz