Rox Agencja Artystyczno Reklamowa Jan Gąsior

Łódź

Opinie o Rox Agencja Artystyczno Reklamowa Jan Gąsior

Ona

Państwo G. są nieuczciwi i nie chcą płacić !!! Zalegają mi i towar i kasę !!!

Oszukany

[usunięte przez moderatora] , sparawa wygrana w sądzie a nie ma z czego ściągnąć pieniądze bazuja na podwykonawcach którym nie płacą Najbardziej niezetelna firma z jaka mialam okazje pracowac

ona
@Oszukany 18.06.2013, 12:39

Witam, czy możemy się jakoś skontaktować z sprawie G?

nik
@ona 07.06.2014, 18:15
Witam, czy możemy się jakoś skontaktować z sprawie G?

można tylko jak?

AM

Moje doświadczenia są takie, że P. [usunięte przez moderatora] po prostu zapominaj o swoich zobowiązaniach

Henryk

Tak, trzeba tylko uważać, czy zapłaci obiecane pieniążki. Państwo [usunięte przez moderatora] dużo obiecują, ale słowa nie dotrzymują.

Zostaw opinię o Rox Agencja Artystyczno Reklamowa Jan Gąsior - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rox Agencja Artystyczno Reklamowa Jan Gąsior