Antyki dr n. hum. Paulina Chmielewska mgr Sławomir Chmielewski S.C.

Katowice

Opinie o Antyki dr n. hum. Paulina Chmielewska mgr Sławomir Chmielewski S.C.

MARK

Mademoiselle Madzia, You're the best. I'd like wish You all the best. Have a nice afternoon Mark

MARK

Witam Państwo, Uprzejmie proszę o info, gdzie w Katowicach lub najbliższej okolicy odbywają się giełdy numizmatyczne (zarówno bilon jak i banknoty), gdzie można by zakupić walory z ZSRR [interwal czasowy : od rewolucji do dnia ostatniego ZSRR]. Jeśli takowych nie ma - to może istnieje sklep, salon, czy \"Inne Society\", które w tej materii jest kompetentne. Z góry dziękuję uprzejmie za odpowiedź. Z poważaniem - Mark mjg24653@yahoo.pl

Zostaw opinię o Antyki dr n. hum. Paulina Chmielewska mgr Sławomir Chmielewski S.C. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antyki dr n. hum. Paulina Chmielewska mgr Sławomir Chmielewski S.C.