Polska Wschodnia Sp. z o. o.

Lublin

Opinie o Polska Wschodnia Sp. z o. o.

Weronika

Jak firma przedstawia się na dzień dzisiejszy? Kto z Was pracuje w Polska Wschodnia Sp. z o. o.? Jak oceniacie panujące warunki pracy w firmie? Jakie widzicie plusy, a co według Was wymaga zmiany?

mazo

ja też @werg szukałem ich i nic ciekawego nie znalazłem. Ciągle są w KRS ale ich strona którą używali jest wystawiona na sprzedaż więc nie wiadomo napewno o co chodzi.

Ktosik

Kto tu jest dno? Student, który robi takie byki ortograficzne. Ha, ha, ha! Jak Ty maturę zdałeś?

gość

dno totalne.omijać z daleka radzę.porażka na pełnej linii. pod względem zarządzania jak i technicznym.[usunięte przez admina]wykożystujący studentów. jedna grupa pracuje druga już się szkoli w tym czasie na miejsce tej pierwszej.porażka.

Zostaw opinię o Polska Wschodnia Sp. z o. o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Wschodnia Sp. z o. o.