UED

Pruszków

Opinie o UED

Oddział UED w Pruszkowie to jedna wielka farsa. Nic od siebie nie dają i tylko chcą więcej i więcej, najgorsze zamówienia tylko potrafią dawać, szmaty jedne wszystkie oni nawet nie zapytają "jak zdrowie?" jak wrócisz po cięzkiej chorobie. Taka jedna moja kierowniczka, ciocią ją nazywamy z przyzwyczajenia, to [usunięte przez moderatora], tak wszyscy od nas mówią, tylko okłamywać potrafi i głaskać po głowie ulubieńców co jej w [usunięte przez moderatora] wchodzą. I jeszcze chyba maczała palce w zwolnieniu kogoś dla mnie bardo bliskiego. Już ja im narobię bigosu, myślą, że są takie cwane. zmiast premii przeterminowane cukierki wpychają. Nie daruję. Dzisiaj czy za miesiąc... Skończy się cwaniactwo i oszukaństwo z premiami dla ludzi. Nie będzie tak więcej.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o UED - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UED