Kielce

Opinie o ISKRA- Agencja Pracy Tymczasowej w Kielcach (praca w Centrum Narzędzi Specjalnych Sp.z o.o.)

stracilem tam czas

Agencja jak nazwa wskazuje zatrudnia tymczasowo i nie wazne czy jest wolny etat czy nie , dziala dzieki swoim znajomosciom . Proceder polega na tym ze obraca sie ludzmi jak towarem . Im czesciej zmieniaja sie pracownicy tym wiecej zarobi Agencja wiec nie licz ze twoj wysilek wlozony w prace zapewni ci przejscie na staly etat.

Zostaw opinię o ISKRA- Agencja Pracy Tymczasowej w Kielcach (praca w Centrum Narzędzi Specjalnych Sp.z o.o.) - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISKRA- Agencja Pracy Tymczasowej w Kielcach (praca w Centrum Narzędzi Specjalnych Sp.z o.o.)