Moltech

Sulęcin

Opinie o Moltech

mul;
użytkownik zarejestrowany

wisk, raczej bym na to nie liczył. Słyszałem, że firma nawet skąpi żeby jakieś szkolenia swoim pracownikom porobić... Dobre jest jednak to, że można u nich minimum te 2,5 tyś na start zarobić. Oczywiście szansa na podwyżki też jest

chlopak

w moltechu jest tak dobrze ze nic nikt nie komentuje?

chlopak

wyrazajcie swoje opinie o tym syfie i dajcie komus znac z kierownictwa zeby sobie poczytal co inni o tym mysla.

chlopak

totalny [usunięte przez moderatora] pracy !!!! produkcja dostaje tak po dupie ze szkoda gadac a biurowi pracownicy sie nudza. kierowniczki na produkcji maja swoich [usunięte przez moderatora] ktorzy przez swoja postawe maja lzejsza prace.

Zostaw opinię o Moltech - Sulęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moltech