KMPA POLSKA - Ochrona Dłużnika

Kraków

Opinie o KMPA POLSKA - Ochrona Dłużnika

jn

@kilo jak mam być zupełnie szczera to wątpię - to znaczy nie zagłębiałam się w temat, ale ochrona dłużnika brzmi raczej mało realnie. Dłużnicy sa ścigani, a nie chronieni. No ale może sie bardzo mylę..

pośrednik

Jak rozwiązać umowę o wyłączność z firmą, która od miesięcy nie odbiera telefonów i nie odpowiada na maile?

była

Też stanowczo odradzam. Nic się nie nauczycie a tylko stracicie zdrowie psychiczne w tej firmie. (usunięte przez moderatora),Pracowałam tam tylko chwilę a i tak to co przeszłam to moje. Pensje byle jakie i nie wypłacane w terminie. Inni pracownicy zestresowani i złośliwi, dyrekotorów nigdy nie ma a jak już są to robią wszystko byl nie pracować. Pracują jakieś wirtualne osoby których nigdy nie widać a ciągle się o nich mówi. Ale najgorsze to klienci firmy ktorzy zawsze czuja sie oszukani. Coś strasznego mówię wam.

gal anonim

niestety muszę się zgodzić z przedmówcą ciągle jakieś problemy nic nie działa tak jak należy, łapie się biednych klientów, którym i tak nie można pomóc, klient płaci nic z tego nie ma, a pracownik kasy i tak nie widzi. NIE POLECAM

Aplikant

Mi też kolego praca odpowiada. Mogliby lepiej płacić co prawda:), ale i tak nie narzekam. Można się wiele nauczyć, szczególnie od prezesa który jest na prawdę prawnikiem z klasą. Reszta prawników też zresztą fajna i atmosfera miła.

Ja jestem tam konsultantem od 5 miesięcy. Na warunki płacowe nie mogę narzekać. Atmosfera jest miła, szefostwo ok., praca pełna wyzwań, tylko trochę przytłaczająca bo klienci mają na prawdę dużo problemów. Ale za to jest satysfakcja jak się zakończy sprawy powodzeniem.

Zostaw opinię o KMPA POLSKA - Ochrona Dłużnika - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KMPA POLSKA - Ochrona Dłużnika