Baywa Obst

Kressbronn

Baywa Obst

Opinie o Baywa Obst

SZef

sobolewska baumanka i inne scierwa psuja atmosfere praca moze byc

MS
@SZef 26.03.2016 12:18

Trzeba być poronionym zdrowo żeby pisać takie głupoty.najpierw trzeba kogoś poznać osobiście żeby oceniać.takich jak ty cwaniaków jest pełno bo każdy może anonimowo wypisywać bzdury a dla nierobów tam miejsca nie ma.

@MS 29.03.2017 22:19

A nierobów tam... Ohooho... Aż się zygac chce na tą robotę, niestety nieroby po znajomości tam rządzą. Tam nie ma się po co starać, szkoda zdrowia.

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w Baywa Obst? Twoja opinia może okazać się pomocna.

@Administrator 23.02.2018 16:38

Poniżej minimalnej, nie warto tracić czasu na staranie się o pracę tam. Ta firma dla Polaków nic nie daje, ani satysfakcji z pracy ani zarobków, do tego jakieś chore znajomości psują atmosferę. Najgorsze miejsce jakie znam. Nie polecam, nawet wrogom... Pozdrawiam

Byly pracownik

Zapytam wprost dlaczego nikt tu nie wspomni o cudownych maszynistach w tym zakładzie a najbardziej o Wahiduli który nazywa siebie Johnym.Wielu musi grać pod jego dyktando a jak nie to są szykanowani i tępieni wraz z jego żoną Emilią. Uważa siebie za wielkiego szefa, a ludziom wciska ciemnotę, chętnie przyjmuje za ochronę upominki, reszta maszynistów jest podobna czyli Sobolewska...nastepna która załatwia pracę kolegom nierobom. Nie polecam z calego serca tego miejsca, na nic tam nie można liczyć do tego pośrednik Machinenring oszukuje ludzi i kradnie zarobione pieniadze.

Leo

firma oszukuje pracowników na wszystkim , Polacy dla nich to darmowa siła robocza

Jacekkor

Dramatycznie wysokie ceny środków,nawozow. Po prostu brak narzędzi do pracy. Nie robisz planu, a cieżko robić przy takich warunkach - redukcja pensji i juz zarabiasz jak w normalnej firmie. Błędem zycia było pójście tam

anima

zupełnie nie rozumiem dlaczego przyjacielu w jakikolwiek sposób jest dla ciebie istotna atmosfera pracy w takiej branży, nie to się liczy. a praca jest tylko w Kressbronn czy w innych miejscowościach również?

Opinie

Macie rację też tam byłem chorzy ludzie

nN

zgadzam sie w 100% z przedmówcą!!! praca jako praca- lekka, fajna ogólnie da sie wytrzymac na kazdym stanowisku!! najgorsi są ludzie, szczególnie kontraktowcy ale takze ,,polscy niemcy i niemki,,!! jest tam pani ,,tłumaczka,,ktora przetlumaczy ci co chce i oczywiscie nie bezinteresownie nie wspominając o dyskrecji. wszyscy wszystko wiedzą zanim jeszcze cokolwiek zrobisz! ogólny NIEŁAD I CHAMSTWO!!!

Były szczęśliwy pracownik

Praca fajna, tylko jeśli jesteś osobą słabą psychicznie to nie jedź, zgnębią cię tam karierowicze, którym od kontraktow we łbach się poprzewracało!!!! Poza tym szef, [usunięte przez administratora] . też nie pała sympatią do Polaków, co innego obiecując, a co innego robiąc. Generalnie nie polecam

Zostaw opinię o Baywa Obst - Kressbronn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baywa Obst