OS3 multimedia Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

OS3 multimedia Sp. z o.o.
3 2 6 1

Opinie o OS3 multimedia Sp. z o.o.

Johann

Niech nikt się nie nabierze na cool, lajt styl i w ogóle tej pożal się Boże firemki. Do zawodowców im daleko. Jedyne co im wychodzi to przekręty. Pracownikom, którzy tworzyli filar tej firmy i byli solidnymi fachowcami zafundowano niezłą jazdę z odprawami. Szkoda opisywać, wystarczy sprawdzić jeden fakt. Ilu grafików/programistów odeszło lub zostało zwolnionych w ciągu ostatniego roku. Z takim brakiem poszanowania i zakłamaniem wśród wyższej kadry zarządzającej nie spotkałem się nigdzie.

cudowny copy

Cudownie pomysłowy copywriter nie może się doczekać odzewu od was, Ostrzy. ten.copywriter[małpa rozbujana]gmail.com

Zostaw opinię o OS3 multimedia Sp. z o.o. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OS3 multimedia Sp. z o.o.