Uzdrowisko "Busko-Zdrój" S.A.

Busko-Zdrój

Opinie o Uzdrowisko "Busko-Zdrój" S.A.

Ryszard

Słowa kojarzące się z tą firmą to np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, : Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako : wysoką Atmosfera i ludzie tam pracujący są: świetna Od jakiej stawki można negocjować pensję? od najniższej Najbardziej w tej firmie podobało mi się:przyjazna atmosfera, ludzie Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: brak

Słowa kojarzące się z Uzdrowisko "Busko-Zdrój" S.A. profesjonalna, rozwojowa, stabilna, pewna, solidna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnią... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo sympatyczne Od jakiej stawki można negocjować pensję? od najniższej Najbardziej podobało mi się w Uzdrowisko "Busko-Zdrój" S.A.: atmosfera, swoboda w działąniu Najbardziej nie podobało mi się w Uzdrowisko "Busko-Zdrój" S.A.: nie ma takich

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Uzdrowisko "Busko-Zdrój" S.A. - Busko-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uzdrowisko "Busko-Zdrój" S.A.