pool werk i para pool

Krzyż

Opinie o pool werk i para pool

Iwona

Pracujesz za pośrednictwem firmy? Chętnie dowiemy się jak przebiegała Twoja współpraca. Na co można obecnie liczyć wybierając tą firmę?

DDD

Wow @omijaj z daleka widzę, że ktoś ci tutaj chyba nieźle za skórę zalazł skoro wypisujesz takie rzeczy..zastanawia mnie co miałeś wpisane na umowie skoro tak dużo pracowałeś

łydka

witam panowie kto ma aktualny telefon z pool werk za podanie nr telefonu do firmy w oss bardzo dzięki były pracownik firmy mieszkałem na nuland 4 lata

kris

Pracowałem w tej firmie puł roku,bo dłużej sie nie dalo!!praca była znosna ale warunki na tym hotelu to juz masakra!!!3/4 ludzi do degeneraci...sa tez normalni ale oni mają juz stalki na robote i swoje pokoje.(usunięte przez administratora)

werki
@kris 21.01.2014 15:24

co się stało z pieniędzmi o których piszecie?Dlaczego nie zostały wypłacone, czy jakaś umowa dzieki której możecie to udowodnić istnieje? zastanawiajace jest dla mnie w jaki sposób można nawiązac współpracę z tą firmą, jak i gdzie przekazać im swoje zgłoszenie? czy jakaś profesjonalna rozmowa o pracę wchodzi w grę, bo jest mowa o tym że biorą kogo się da....Jak to wszystko u nich wygląda?

ja

pracowalem w tej firmie i do dzis nie wiem jak mam odzyskac pieniadze za nadgodziny i nocki menadzer [usunięte przez moderatora] i jego kolesie sciagali tzw haracze okradali w zywe oczy pomijajac to ze dochodzilo tez do rekoczynow oni nie musieli pracowac to my polacy ich utrzymywalismy powinni za te krzywdy dostac surowe kary

ja

uwaga kto tam miał firme jedno osobowa jest zadłużony w balastingu

nowa
@ja 18.01.2013 13:35
uwaga kto tam miał firme jedno osobowa jest zadłużony w balastingu

witam pracowalam w tej firmie i chetnie odzyskalabym pieniadze ktore bral robert a takze niezaplacone nadgodziny urlopowe i praca w godz nocnych

oszukany

darek
@oszukany 14.04.2011 02:37
ziomus krece afere w tej sprawie i to gruba ale potrzeboje pomocy ludzi aby wygrac z tym (usunięte przez moderatora)...

ja ci moge pomuc

vonvik

biura te lub biuro(dwa w jednym) prowadzi działalnośc podlegającą pod prokuratora za załatwienie pracy koordynator (usunięte przez moderatora) i jego pomagierzy pobierają 1500 euro często bywa że po spłaceniu tej kwoty pozbywaja sie człowieka aby był ruch w interesie dodatkowo wsród pracowników są ludzie którzy dostają coś z tego haraczu w skutek czego są oni zainteresowani abyś długo nie popracował .

Zostaw opinię o pool werk i para pool - Krzyż

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pool werk i para pool