Vita-Natura Roman Skrzypczak

Gądki

Opinie o Vita-Natura Roman Skrzypczak

AJ

pracowałam krótko bo niecały rok w okresie przejściowym na studiach, ale szczerze polecam, fajna atmosfera, zarobki nienajgorsze chociaz wiadomo moglo by być lepiej. Duży plus za wolne weekendy i zniżki pracownicze na asortyment.

Megi

Większość osób pracuje tam już kilka lat więc nie jest tak, źle jak opisują to osoby powyżej. Jedyny minus to dojazd, ale jak ktoś mieszka w okolicy, bądź ma samochód to myślę że warto polecić.

@Megi 08.07.2016, 23:38

Czy to próba ocieplenia wizerunku? Kilka lat pracują członkowie rodziny lub Ci, którzy muszą. Większość śledzi na bieżąco ogłoszenia o pracę, bo płaca i warunki są kiepskie. Rotacja w ostatnim czasie jest spora, a zatrudniajac kogos nowego zapominają o innych pracownikach, którzy sa już jakiś czas i nie maja nawet co liczyc na podwyżke. Dzis pracujesz, a jutro Cie zwalniaja, bo znowu ktos cos wymyslil. Za duzo plotek i szukania afery, a za malo profesjonalizmu.

@Megi
@Pracownik 18.07.2016, 18:46

Ja pracuję już 2 rok i nie myślę o zmianie pracy, jak ktoś chce pracować to ma pewną posadę. Chyba, że ktoś kombinuję jak tu przysłowiowo "się nie narobić, a zarobić".

?

Naprawde Nie polecam tam pracowac.

ab

wlasciciel szuka tylko wtedy gdy ma duzo pracy, nie na dluzej

ar

Czy ktos tam pracuje i może podzielić się opinią .Z góry dziękuję:)

Zostaw opinię o Vita-Natura Roman Skrzypczak - Gądki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vita-Natura Roman Skrzypczak