Kesmet-1 Grzegorz Kęsik

Krzepice

Opinie o Kesmet-1 Grzegorz Kęsik

Taka prawda

Te wszystkie opinie to pracownicy którym nie chce się robić tylko żerować na pracodawcy!

Ziutek

Najgorsza firma w jakiej można pracować. Problemy z wypłatami i czym tylko się da. Nie polecam

somsiad

4 000 spoko zarabiają. Oni tam zaczynają normalnie o 6-tej kończą i kończą tak o 18-tej.Mają też dużo wyjazdów. Przyjeżdżają 1, 2 w nocy. Średnio oceniam miesiąc pracy na około 300 godzin. 4 tys za 300 godzin normalny zarobek u Kęsika.

spawacz

Widać że właściciel dba o dobrą opinię,tylko nie o pracowników.

co TY (usunięte przez administratora) ja zarabiam 4 tysiace i nie narzekam . jak jesteś jedną z tych łajz co kur.. nic im nie pasuje to nawet u mamusi Ci nie bedzie pasowało

spawacz

Klęska zarobki, warunki, szkoda gadać. Jak ci nie pasuje to się zwolnij.

Ja
@spawacz 28.10.2013, 00:04
Klęska zarobki, warunki, szkoda gadać. Jak ci nie pasuje to się zwolnij.

Dokładnie. Brak słów

Zostaw opinię o Kesmet-1 Grzegorz Kęsik - Krzepice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kesmet-1 Grzegorz Kęsik