Opinie o Wytwórnia Wafli Kornelia Gotszlik w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wytwórnia Wafli Kornelia Gotszlik. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wytwórnia Wafli Kornelia Gotszlik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia Wafli Kornelia Gotszlik w Jarocin

Hej

Czy może ktoś sie wypowiedzieć jak wygląda paca kierowcy w tej firmie i czy wypłata jest na czas?

ooo Nowy wpis
@Hej

ja swoje cv wysłałem czekam za odp

Smesztka Nowy wpis

Pani Natalia C może zabierze sie do roboty a nie chodzi i ściemnia po katach a szanowny kierownik nic nie widziec jak caly czas. Na ciastach i waflach to samo.

Mieczysław Nowy wpis
@Smesztka

To kierownik nie zwraca uwagi na pracowników czy pracują, czy snują się po kątach? Nie ma tak że trzeba rozliczyć się ze swojej roboty i wykazać normy?

Sąsiad

Typowy (usunięte przez administratora) Umowa zlecenie systematycznie przedłużana non stop. Praca do połowy grudnia potem czekamy na tel. ok lutego. Praca za najniższa stawkę. Ukrainy już brakuje. Nie polecam kolejnego wyzyskiwacza z Jarocina.

Elżbieta Nowy wpis
@Sąsiad

Zastanawiam się tylko w odniesieniu do tego zlecenia czy deklarowali kiedykolwiek uop? Bo jeśli z góry mówią, że zawsze będzie zlecenie to chyba trudno mieć żal?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wytwórnia Wafli Kornelia Gotszlik?

Xzy

Jeżeli ktoś lubi umowy na czarno albo być ubezpieczany przez nic to polecam Pracownik po wypadku w tym zakładzie.

Elżbieta
@Xzy

Jakim wypadku? Co się stało?

Czy po rozmowie w Wytwórnia Wafli Kornelia Gotszlik rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Lilianna

Nie polecam, wypłata wypłacana w 3 ratach bo rzekomo nie mają a młody autami nie z tej ziemi się wozi ale przecież oni nie mają bo ciężko typowe Janusze życia ????‍♀️ atmosfera bardzo napięta, brak organizacji, bajzel, brak szacunku dla pracownika. W 100% NIE POLECAM

lila
@Lilianna

jak długo tam pracowałaś ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Wafli Kornelia Gotszlik - Jarocin

• Jak się pracuje w Wytwórnia Wafli Kornelia Gotszlik?

Zobacz opinie na temat firmy Wytwórnia Wafli Kornelia Gotszlik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wytwórnia Wafli Kornelia Gotszlik?

Wytwórnia Wafli Kornelia Gotszlik
  • Glinki 25