Kraków

0 0

Opinie o Andrzej Krupiński Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Produkcyjno-Handlowe U Jędrusia

ZBYTY

Firma ciągle daje ogłoszenia na stanowisko kierowca i to na kat D i C+E,te dwa młode chłopaki i ta blondyneczka nie zdają sobie sprawy ile kosztują dzisiaj takie kursy i wyszkolenie i jaka odpowiedzialność kierowca na drodze ponosi za przewozy osób na kat D i rzeczy.Nie wiem kogo szukają dając ciągle ogłoszenia w internecie,ani auta którymi wożą ludzi nie są nowe,takie jak na liniach po wsiach.Widzę nieraz jak przychodzą ludzie i odchodzą z kwitkiem i to fachowcy.Uważam że ktoś łącznie z dyrektorem robi sobie chece z fachowców.PANIE PREZESIE KRUPIŃSKI CZY PAN WIE O TAKICH PRAKTYKACH !!! Czy może tam pracować trzeba komuś coś wręczyć z tym osobom co wymieniłem.

Zostaw opinię o Andrzej Krupiński Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Produkcyjno-Handlowe U Jędrusia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrzej Krupiński Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Produkcyjno-Handlowe U Jędrusia