Bomilla Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Włocławek

Opinie o Bomilla Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

bz

Praca taka sobie, nie jest ciężko, chwilę można popracować. Ludzie normalni. Wieloletni pracownicy zarabiają całkiem nieźle, dla nowych już warunki nie są tak atrakcyjne. Produkty dobre, ale słabo reklamowane. Praca bez jakiejś większej presji i 'napędzania" zamówień.

lord

Pracowałem w tej firmie dobrych parę lat jako handlowiec. Pieniądze nie wielkie ale na początkującego handlowca to polecam. Brak ciśnienia, motywacji, zainteresowania na potrzeby. Często zmieniający się dyrektorzy, kierownicy, każdy przychodzi i będzie robił rewolucję i zawsze wychodzi na to, że prezesi nie pozwalają na działania wspomagające prace handlowca jak i sprzedaż. Produkt już nie taki konkurencyjny cenowo jak kiedyś, towar się ciężko sprzedaje. Osoby które pracują w firmie przez wiele lat są bardzo mili i pozytywni zawsze pomogą jak będzie potrzeba.

Zostaw opinię o Bomilla Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bomilla Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe